BLOG
GET IN TOUCH

Tuvaletinizin küçücük ve dar olmasına ya da sadece böyle hissetmesine neden olarak, en azından algısal olarak boyutunu artırabileceğiniz yollar vardır. İşte size doğru yönde yönlendirmek için beş ipucu.

Duvarlar ve döşeme – onları yumuşak ve hafif tutun

Duvarlarının ve döşeme renginin, tuvaletini nasıl algıladığına büyük etkisi olabilir. Renkler, banyonuzun taşıdığı ‘havayı’ etkilememekle kalmaz, aynı zamanda banyo boyutunu bilgisini de etkiler. Kontrast renkler ve çılgın duvar kağıdı Lose ve basit, açık renkli bir tema ve yumuşak bir duvar deseni, varsa ile değiştirin. Banyo çok meşgul ya da oldukça kontrast renkler varsa, bu daha küçük görünmeye eğilimlidir.

Işıkları getir

Aydınlatma gözler için sadece iyi değildir; Aydınlatma, tuvaletin gerçekten olduğundan daha büyük görünmesine yardımcı olabilir. Mümkünse, bir ışıklık pencereler veya cömert pencereler kullanarak doğal ışıklandırma dahil edin. Bu seçenekler, çünkü bütçesi, uzay veya gizlilik sebep nedeniyle size mevcut değilse banyonuza için daha fazla ışık ekleyerek özellikle banyoda hafif renklerle kullanıldığında can pek çok şeyin gerçekten, özellikle düşük ışıklı alanlarda.

Aynaları avantajınıza kullanın

Mümkünse, bir dış pencerenin karşısına bir ayna koyun veya banyonun algısal alanını geliştirmek için birbirinin karşısına aynaları yerleştirin. Hayatın bilimsel tarafı için bir tutku ile soyut düşünür türü iseniz, alanı daha da aydınlatmak için ışığı birbirinden uzaklaştırmak için aynaları yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Düşük ayarlanmış geniş dolaplarınızı uzun boylu, sıska dolaplarla değiştirin

Tıpkı kıyafetlerinizdeki dikey çizgiler gibi, daha uzun boylu ve daha ince görünmenizi sağlayacak, uzun boylu, sıska dolapları, aksine, geniş tabanlı dolapları tercih etmek, tuvalete gerçekten daha uzun olmanın algısını verecektir.

 

Bir Cevap Yazın